Main Menu
User Menu

Schweinfurt, Ledwardova kasárna [1946- ]

Ledward Barracks

     
Název:
Name:
Ledwardova kasárna
Originální název:
Original Name:
Ledward Barracks
Další názvy:
Other Names:
DD.RR.1936-DD.04.1945 Adolf Hitler Kaserne
DD.04.1945-18.10.1946 Panzer Kaserne Schweinfurt
Obec:
Municipality:
Schweinfurt
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°03'06.40"N 10°12'42.19"E
Vznik:
Established:
19.10.1946 premenovaním
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR -
Poznámka:
Note:
Pomenovaná na počesť plukovníka Ledwarda, ktorý zahynul v boji v reku 1944 na Talianskom bojisku


Súčasť U. S. Army Garrison (USAG) Schweinfurt
Zdroje:
Sources:
www.schweinfurt.army.mil
https://www.mihalko-family.com/Conn%20Barracks.htm
https://www.thirdreichruins.com/wehrmacht_posts.htm
URL : https://www.valka.cz/Schweinfurt-Ledwardova-kasarna-1946-t125615#426277Verze : 0
MOD