Main Menu
User Menu

Schulc, Milan

     
Příjmení:
Surname:
Schulc
Jméno:
Given Name:
Milan
Jméno v originále:
Original Name:
Milan Schulc
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
Ing., MSc.
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
21.12.1963 Košice /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
- zástupce náčelníka generálního štábu - inspektor AČR
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
acr.army.cz
URL : https://www.valka.cz/Schulc-Milan-t260096#710776Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Schulc
Jméno:
Given Name:
Milan
Jméno v originále:
Original Name:
Milan Schulc
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.1987 Vojenská politická akademie, Bratislava /
DD.MM.RRRR-DD.MM.2005 Univerzita obrany, Brno
DD.MM.RRRR-DD.MM.2011 Univerzita národní obrany, Washington
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR nadporučík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
DD.MM.RRRR plukovník
08.03.2013 brigádní generál
08.05.2019 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.2003-DD.MM.2008 Velitel : 41. mechanizovaný prapor
DD.MM.2008-29.02.2012 Náčelník štábu : 4. brigáda rychlého nasazení
01.03.2012-07.05.2013 Velitel : Hlavní velitelství Vojenské policie
08.05.2013-31.05.2015 Velitel : Hlavní velitelství Vojenské policie

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.1987-DD.MM.1989 zástupce velitele roty pro věci politické a instruktor KVČ, 33. tankový pluk
DD.MM.1990-31.10.1991 velitel padákové výsadkové roty, 71. výsadkový úderný prapor
01.11.1991-31.12.1992 71. prapor rychlého nasazení
01.01.1993-31.03.1994 71. prapor rychlého nasazení
DD.MM.RRRR-DD.MM.1994 velitel 1. výsadkové mechanizované roty, 43. výsadkový mechanizovaný prapor
DD.MM.1994-DD.MM.1995 důstojník pro výcvik, 43. výsadkový mechanizovaný prapor
DD.MM.1995-DD.MM.1995 náčelník zásobování leteckým technickým materiálem skupiny zabezpečení, 43. výsadkový mechanizovaný prapor
DD.MM.1995-DD.MM.1996 náčelník služby (výsadkář) skupiny zabezpečení, 43. výsadkový mechanizovaný prapor
DD.MM.1996-DD.MM.1997 zástupce náčelníka štábu, 43. výsadkový mechanizovaný prapor
DD.MM.1997-DD.MM.2000 náčelník operační skupiny - zástupce náčelníka štábu, 43. výsadkový mechanizovaný prapor
DD.MM.2000-DD.MM.RRRR náčelník skupiny bojového použití vojsk - zástupce náčelníka, 4. brigáda rychlého nasazení
DD.MM.RRRR-DD.MM.2002 náčelník oddělení bojové přípravy operačního štábu O-3, 4. brigáda rychlého nasazení
DD.MM.2002-DD.MM.2003 náčelník štábu, 41. mechanizovaný prapor
DD.MM.2015-DD.MM.2018 příslušník vojenské diplomacie v zahraničí
01.01.2019-31.12.2022 zástupce náčelníka Generálního štábu – Inspektor AČR, Generální štáb Armády České republiky
01.01.2023-DD.MM.RRRR záloha
Vyznamenání:
Awards:

DD.MM.RRRR

Záslužný kříž ministra obrany České republiky I. stupně
Cross of Merit of the Minister of Defence of the Czech Republic 1st Grade
-

DD.MM.RRRR

Medaile Armády České republiky I. stupně
Medal of the Army of the Czech Republic 1st Degree
-

DD.MM.RRRR

Medaile ministra obrany Za službu v zahraničí - operace ISAF III. stupeň
Medal of Minister of Defence For Service Abroad - Operation ISAF Grade III
-

DD.MM.RRRR

Medaile ministra obrany Za službu v zahraničí - operace KFOR III. stupeň
Medal of Minister of Defence For Service Abroad - Operation KFOR Grade III
-

DD.MM.RRRR

Medaile ministra obrany za službu v zahraničí - všeobecná, bronzová
Medal of Minister of Defence For Service Abroad - universal, bronze
-

NATO / DD.MM.RRRR

Medaile NATO "Non-Article 5" za mise na Balkáně
NATO Non-Article 5 medal for the Balkans
-

NATO / DD.MM.RRRR

Medaile NATO za mise v zemích bývalé Jugoslávie
NATO medal for the Missions in the Countries of the former Yugoslavia
NATO medal for the former Yugoslavia
-

NATO / NATO DD.MM.RRRR

Medaile NATO "Non-Article 5" za misi ISAF
NATO Non-Article 5 medal for ISAF
-

Poznámka:
Note:
Operační nasazení:
- 1999 - SFOR – Bosna a Hercegovina (náčelník operační skupiny mechanizovaného praporu)
- 2007 - KFOR – Kosovo (velitel 11. kontingentu)
- 2009 - ISAF – Afghánistán (velitel 4. kontingentu)
Zdroje:
Sources:
acr.army.cz
URL : https://www.valka.cz/Schulc-Milan-t260096#710777Verze : 0
MOD