Main Menu
User Menu

Sborová oblast VII [1921-1939]

Dowództwo Okręgu Korpusu VII


POLSKÁ REPUBLIKA DOWÓDZTWO OKRĘGU KORPUSU VII
SBOROVÁ OBLAST VII

Datum vzniku 15.09.1921
Předchůdce Vojenská oblast Poznaň
Datum zániku 08.1939
Následovník
Nadřízené velitelství
Dislokace 09.1921-08.1939 Poznań
Velitelé sborové oblasti 09.1921-04.1925 Raszewski, Kazimierz
04.1925-05.1926 Sosnkowski, Kazimierz
05.1926-07.1927 Hauser, Edmund de
07.1927-07.1932 Dzierżanowski, Kazimierz
07.1932-12.1934 Frank, Oswald
12.1934-02.1935 Świtalinski, Stanisław
02.1935-08.1939 Knoll-Kownacki, Edmund
Podřízená velitelství 09.1921-08.1939 14. pěší divize
09.1921-08.1939 17. pěší divize
09.1921-08.1939 25. pěší divize
06.1924-03.1929 3. jezdecká divize
09.1921-06.1924 7. jezdecká brigáda
03.1937-08.1939 Velkopolská jezdecká brigáda
Podřízené jednotky
Literatura
URL : https://www.valka.cz/Sborova-oblast-VII-1921-1939-t53267#198601Verze : 0
MOD