Main Menu
User Menu

Sborová oblast IX [1921-1939]

Dowództwo Okręgu Korpusu IX


POLSKÁ REPUBLIKA DOWÓDZTWO OKRĘGU KORPUSU IX
SBOROVÁ OBLAST IX

Datum vzniku 15.09.1921
Předchůdce
Datum zániku 08.1939
Následovník
Nadřízené velitelství
Dislokace 09.1921-08.1939 Brzest
Velitelé sborové oblasti 09.1921-11.1922 Krajowski, Franciszek
11.1922-06.1924 Schubert, Karol
06.1924-07.1926 Rybak, Józef
07.1926-07.1935 Trojanowski-Ryś, Mieczysław
07.1935-01.1938 Jarnuszkiewicz, Czesław
01.1938-08.1939 Kleeberg, Franciszek
Podřízená velitelství 09.1921-08.1939 9. pěší divize
09.1921-08.1939 20. pěší divize
09.1921-08.1939 30. pěší divize
09.1921-06.1924 9. jezdecká brigáda
03.1937-08.1939 Novohradská jezdecká brigáda
Podřízené jednotky
Literatura
URL : https://www.valka.cz/Sborova-oblast-IX-1921-1939-t53269#198603Verze : 0
MOD