Main Menu
User Menu

Samostatná peruť III [1939-1940]

3rd Independent Squadron / Samostatná peruť III

     
Název:
Name:
Samostatná peruť III
Originální název:
Original Name:
Samostatná peruť III
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1939
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1940
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1939-20.10.1939 Vyšší velitelství 1
20.10.1939-01.05.1940 Velitelství divizní oblasti 1
Dislokace:
Deployed:
01.10.1939-01.05.1940 Piešťany, Letiště Piešťany /
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.10.1939-01.01.1940 Letka 37
DD.10.1939-01.01.1940 Letka 38
DD.10.1939-01.01.1940 Letka 39
DD.10.1939-01.01.1940 Letka 64
01.01.1940-01.05.1940 Letka 6

Ručně vyplněné položky:
DD.10.1939-01.01.1940 Letka 37
DD.10.1939-01.01.1940 Letka 38
DD.10.1939-01.01.1940 Letka 39
DD.10.1939-01.01.1940 Letka 64
01.01.1940-DD.05.1940 Letka 3
01.01.1940-DD.05.1940 Letka 6
01.01.1940-DD.05.1940 Letka 11
01.01.1940-DD.05.1940 Letka 13
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Kliment, Charles K. – Nakládal, Břetislav: Slovenská armáda 1939-1945. Praha, Naše vojsko 2006.
URL : https://www.valka.cz/Samostatna-perut-III-1939-1940-t75015#276871Verze : 0
MOD