Main Menu
User Menu

SS-Obstgruf., SS-Ogruf.

Přehled příslušníků SS - RFSS, SS-Obstgruf., SS-Ogruf.
URL : https://www.valka.cz/SS-Obstgruf-SS-Ogruf-t27131#96924Verze : 0
MOD
SS-Oberst-Gruppenführer


 Jméno a příjmení
                                  Celá hodnost
 Datum povýšení 
  Kurt Daluege
 SS-Oberst-Gruppenführer und Generaloberst der Polizei
         1942
  Josef "Sepp" Dietrich
 SS-Oberst-Gruppenführer und Panzer-Generaloberst der Waffen-SS 
         1944
  Paul "Papa" Hausser
 SS-Oberst-Gruppenführer und Generaloberst der Waffen-SS
         1944
  Franz Xaver Schwarz 
 SS-Oberst-Gruppenführer
         1942
URL : https://www.valka.cz/SS-Obstgruf-SS-Ogruf-t27131#97051Verze : 0
MOD
SS-Obergruppenführer


 Jméno a příjmení
                     Celá hodnost
 Datum povýšení 
  Friedrich Alpers
 SS-Obergruppenführer
        1943
  Max Amann
 SS-Obergruppenführer
        1936
 
 
 
  Erich von dem Bach-Zelewski 
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei 
        1941
  Ernst Herbert Backe
 SS-Obergruppenführer
        1942
  Gottlob Berger
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1943
  Theodor Berkelmann
 SS-Obergruppenführer und General der Polizei
        1942
  Werner Best
 SS-Obergruppenführer
        1944
  Wilhelm "Willi" Bittrich
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1944
  Ernst Wilhelm Bohle
 SS-Obergruppenführer
        1943
  Martin Bormann
 SS-Obergruppenführer
        1940
  Phillip Bouhler
 SS-Obergruppenführer
        1936
  Franz Breithaupt
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1944
  Walter Buch
 SS-Obergruppenführer
        1934
  Josef Bürckel
 SS-Obergruppenführer
        1944
 
 
 
  Leonardo Conti
 SS-Obergruppenführer
        1944
 
 
 
  Walther Darré
 SS-Obergruppenführer
        1934
  Karl-Maria Demmelhuber
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1944
  Otto Dietrich
 SS-Obergruppenführer
        1941
 
 
 
  Friedrich Karl von Eberstein
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1936
  Joachim Eggeling
 SS-Obergruppenführer
        1943
  Theodor "Papa" Eicke
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1942
  August Eigruber
 SS-Obergruppenführer
        1943
 
 
 
  Ferenc Feketehalmy-Czeydner
 Waffen-Obergruppenführer der SS
        1944
  Karl Fiehler
 SS-Obergruppenführer
        1942
  Albert Forster
 SS-Obergruppenführer
        1941
  August Frank
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1944
  Karl Hermann Frank
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1943
 
 
 
  Herbert-Otto Gille
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1944
  Curt von Gottberg
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1944
  Ernst-Robert Grawitz
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1944
  Ulrich Greifelt
 SS-Obergruppenführer und General der Polizei
        1944
  Arthur Karl Greiser
 SS-Obergruppenführer
        ????
  Karl Gutenberger
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1944
 
 
 
  August Heißmeyer
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1936
  Konrad Henlein
 SS-Obergruppenführer
        1943
  Maximilian von Herff
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1944
  Rudolf Heß
 SS-Obergruppenführer
        ?1933
  Reinhard Heydrich
 SS-Obergruppenführer und General der Polizei
        1941
  Friedrich Hildebrandt
 SS-Obergruppenführer
        1942
  Richard Hildebrandt
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1942
  Hermann Höfle
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1944
  Otto Hofmann
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1943
 
 
 
  Friedrich Jeckeln
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1936
  Hugo Jury
 SS-Obergruppenführer
        1943
  Hans Jüttner
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1943
 
 
 
  Hans Kammler
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1945
  Ernst Kaltenbrunner
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1943
  Jürgen von Kamptz
 SS-Obergruppenführer und General der Polizei
        1944
  Karl Kaufmann
 SS-Obergruppenführer
        1943
  Georg Keppler
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1944
  Wilhelm Keppler
 SS-Obergruppenführer
        ?1942
  Dietrich Klagges
 SS-Obergruppenführer
        ?1942
  Matthias Kleinheisterkamp
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1944
  Kurt Knoblauch
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1944
  Wilhelm Koppe
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1942
  Paul "Pilli" Körner
 SS-Obergruppenführer
        1942
  Friedrich-Wilhelm Krüger
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1935
  Walter Krüger
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1944
 
 
 
  Hans Heinrich Lammers
 SS-Obergruppenführer
        1940
  Hartmann Lauterbacher
 SS-Obergruppenführer
        1944
  Werner Lorenz
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1936
 
 
 
  Benno Martin
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1944
  Heinrich von Maur
 SS-Obergruppenführer
        1944
  Emil Mazuw
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1942
  Wilhelm Murr
 SS-Obergruppenführer
        1942
 
 
 
  Constantin von Neurath
 SS-Obergruppenführer
        1943
 
 
 
  Carl-Albrecht Oberg
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1944
 
 
 
  Günther Pancke
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1943
  Karl Pfeffer-Wildenbruch
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1943
  Artur Martin Phleps
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1943
  Oswald Pohl
 SS-Obergruppenführer und General der Waffens-SS
        1942
  Hans-Adolf Prützmann
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1941
 
 
 
  Rudolf Querner
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1943
 
 
 
  Friedrich Rainer
 SS-Obergruppenführer
        1943
  Hanns-Albin Rauter
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1943
  Wilhelm Rediess
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1941
  Wilhelm Reinhard
 SS-Obergruppenführer
        1941
  Joachim von Ribbentrop
 SS-Obergruppenführer
        ?1940
  Erwin Rösener
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1944
  Jenõ Ruszkay
 Waffen-Obergruppenführer der SS
        1945
 
 
 
  Ernst Sachs
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        ????
  Fritz Sauckel
 SS-Obergruppenführer
        1942
  Arthur Seyss-Inquart
 SS-Obergruppenführer
        1941
  Paul Scharfe
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        ????
  Julius Schaub
 SS-Obergruppenführer
        1943
  Gustav Adolf Scheel
 SS-Obergruppenführer und General der Polizei
        ????
  Fritz Schleßmann
 SS-Obergruppenführer
        1944
  Heinrich Schmauser
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1937
  Walter Schmitt
 SS-Obergruppenführer und general der Waffen-SS
        1942
  Friedrich von der Schulenburg
 SS-Obergruppenführer
        ????
  Oskar Schwerk
 SS-Obergruppenführer
        1944
  Felix Steiner
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1943
  Wilhelm Stuckart
 SS-Obergruppenführer
        1944
 
 
 
  Siegfried Taubert
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1943
 
 
 
  Karl Wahl
 SS-Obergruppenführer
        1944
  Fritz Wächtler
 SS-Obergruppenführer
        1944
  Josias zu Waldeck-Pyrmont
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1936
  Paul Wegener
 SS-Obergruppenführer
        1944
  Fritz Weitzel
 SS-Obergruppenführer
        1934
  Otto Winkelmann
 SS-Obergruppenführer und General der Polizei
        ????
  Karl Wolff
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
        1942
  Udo von Woyrsch
 SS-Obergruppenführer und General der Polizei
        1935
  Alfred Wünnenberg
 SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
        1943
URL : https://www.valka.cz/SS-Obstgruf-SS-Ogruf-t27131#97228Verze : 0
MOD
Něco pro Robota. Pokud ti to nebude k ničemu, tak to smaž:


SS-Brigade-, Gruppen-, Obergruppen-, Oberst-Gruppenführer 1933-1945


Abetz Otto 26.3.1903
Abraham Walter 25.10.1896
Ahrens Georg - Friedrich 29. 4.1896
Albert dr. Wilhelm 8.12.1898
Alpers Friedrich 25.3.1901
Altner dr. Georg 4.12.1901
von Alvensleben Ludolph 17.3.1901
Amann Max 24.11.1891
Arnold Alfred 16. 6.1888
Asmus Georg 7.10.1888
Augsberger Franz 10.10.1895
Backe Herbert 1. 5.1896
Bader dr. Kurt 26.2.1899
Bach dr. Jacob Herbert 4.2.1891
von dem Bach-Zelewski Erich 1.3.1899
Ballauff Werner 21.9.1890
hrabě Bassewitz-Behr Georg Henning 21.3.1900
Bauer Alfred 15.4.1896
Bauer Josef 25.1.1881
Baur Hans 19.6.1897
Bauszus ing. Hans 15. 8.1871
Becker Helmuth 12.8.1902
Becker Herbert 13.3.1887
von Beckh Ritter Albert 15.2.1870
von Behr Max 10.1.1879
Behrends dr. Hermann 11.5.1907
Bene Otto 20.9.1884
Berger Gottlob 16.7.1896
Berchtold J.
Berkelmann Theodor 17.4.1894
Berndt Alfred Ingmar 22.4.1905
Berndt dr. Wilhelm 2.8.1889
Bertsch dr. Walter 4.1.1900
Best dr. Karl Rudolf Werner 10.7.1903
Beuthel Lothar 6.5.1902
Bierkamp dr. Walther 17.12.1901
hrabě Bismarck-Schönhausen Gottfried 29.3.1901
Bittrich Willi 26.2.1894
Blaschke ing. Hanns 1.4.1896
Blaschke prof. dr. Hugo - Johann 14.11.1881
Blumenreuter dr. Carl 16.11.1881
Bohle Ernst Wilhelm 28.7.1903
Bolek Andreas 3.5.1894
von Bomhard Adolf 6.1.1891
Bommel Gerhard 6.9.1902
Bonness Otto 4.4.1889
Börger prof. Wilhelm 14.2.1896
Bormann Martin 17.6.1900
Böttcher dr. Herbert 24.4.1907
Böttcher dr. Viktor 20.11.1880
Bouhler Philipp 11.9.1899
Bracht Werner 5.2.1888
Braemer Walter 7.1.1883
Brandner Willi 12.8.1909
Brandt prof. dr. Karl 8.1.1904
Brasack Curt 6.4.1892
Breithaupt Franz 8.12.1880
Brenner Karl - Heinz 19.5.1895
Brunner Karl 26.7.1900
Buch Walter 24.10.1883
Bürckel Josef 30.3.1895
Cassel Erich 1.9.1905
Cerff Karl 12.3.1907
Claassen Franz 15.11.1881
Clausius Max 12.1.1871
Conti dr. Leonardo 24.8.1900
von Craushaar dr. Harry 10.7.1891
Creutz Rudolf 6.4.1896
Croneiss Theo 28.12.1894
Cummerow Hermann 10.1.1878
Daluege Kurt 15.9.1897
Damzog Ernst 30.10.1882
Darré Richard Walther 14.7.1895
Dauser Hans 5.10.1877
Debes Lothar 21.6.1890
Deininger Johann 9.4.1896
Dellbrügge dr. Hans 15.9.1902
Dellenbusch Karl - Eugen 11.10.1901
Demelhuber Karl Maria 27.5.1896
Dermietzel dr. Friedrich - Karl 7.2.1899
Diehm Christoph 1.3.1892
Diermann Anton 25.2.1889
Diesterweg Gustav 2.6.1875
Dietrich Josef 28.5.1892
Dietrich dr. Otto 31.8.1897
Dörffler-Schuband Werner 15.12.1892
Döring Hans 31.8.1901
Dreher Wilhelm 10.1.1892
von Dufais Wilhelm 8.7.1888
Dunckern Anton 29.6.1905
Eberhard Kurt 12.9.1874
von Eberstein Freiheer Friedrich - Karl 14.1.1894
Ebrecht George 24.7.1895
Eckhardt Paul 13.7.1898
Eggeling Joachim Albrecht 30.11.1884
Eicke Theodor 17.10.1892
Eigruber August 16.4.1907
von Eltz-Rübenach Freiheer Kuno 20.11.1904
Engel Johannes 15.5.1894
Eschhold Ludwig 12.8.1892
Ettel Erwin 30.6.1895
von Falkowski Leo 23.5.1888
Fanzlau Heinz 6.6.1909
Fegelein Otto Herrmann 30.10.1906
Fett Albert 1.11.1872
Fick Ernst 5.2.1898
Fiedler Richard 24.4.1908
Fiehler Karl 31.8.1895
Fischböck dr. Hans 24.1.1895
Fischer Franz 4.1.1896
Fischer Karl 16.4.1889
Fitzhum Josef 14.9.1896
Flade Hans 27.10.1898
Förster Albert 26.7.1902
Frank August 5.4.1898
Frank Karl Hermann 24.1.1898
Franz Hermann 16.8.1891
Freitag Fritz 28.4.1894
Freyberg dr. Alfred 12.7.1892
Friedrich Max 17.12.1879
Friedrichs Helmuth 22.9.1899
Fritsch dr. Karl 16.6.1901
Fritsch Lothar 19.6.1871
Gärtner Heinrich 27.2.1897
Gebhardt prof. dr. Karl 23.11.1897
Geibel Paul Otto 10.6.1896
Genzken dr. Karl 8.6.1885
Gerlach prof. dr. Werner 4.9.1891
Gerland dr. Karl 14.7.1905
Gerloff prof. dr. Helmuth 21.9.1894
Giesecke Gustav 8.3.1887
Giesecke Otto 24.3.1891
Gille Herbert 8.3.1897
Glatzel Alfons 17.2.1889
Globocnik Odilo 21.4.1904
Glücks Richard 22.4.1889
Goedicke Bruno 19.9.1879
Goetze Friedemann 26.2.1871
Göhrum Kurt 27.3.1891
von der Goltz Freiheer Friedrich 25.10.1873
von Gottberg Curt 11.2.1896
Gotzmann dr. Leo 14.1.1893
Graf Ulrich 6.7.1878
Granzow Walter 13.8.1887
Grauert Ludwig 9.1.1891
Grawitz prof. dr. Ernst Robert 8.6.1899
Greifelt Ulrich 8.12.1896
Greiser Arthur Karl 22.1.1897
Grimm Wilhelm 31.12.1889
Griphan Walter 2.7.1893
Groeneveld Jaques 6.7.1892
Groenewild Egon 25.6.1876
von Grolmann Wilhelm 16.7.1894
Gruber dr. Erich 17.9.1884
Grünwald Hans - Dietrich 14.12.1898
Grussendorf Oskar 16.7.1888
Gudewill dr. Walter 28.12.1894
Günther Wilhelm 21.4.1899
Gutenberger Karl 18.4.1905
Gütt dr. Arthur 17.8.1891
Gütterer Leopold 25.4.1902
Haertel dr. Hermann 12.5.1893
Haltermann Hans Dietrich 20.4.1898
Hampel Desiderius 20.1.1895
Hanke Karl 24.8.1903
Hansen Peter 30.11.1896
Harm Hermann 30.9.1894
Harmel Heinz 29.6.1906
Harnys Hans 11.12.1894
Harster dr. Wilhelm 21.7.1904
Hartenstein Wilhelm 1.10.1888
Hartmann Ernst 10.5.1897
Hauser Friedrich 28.12.1898
Hausser Paul 7.10.1880
Hayler dr. Franz 29.8.1900
Hecker Ewald 14.10.1879
Heider Otto 26.5.1896
von Heimburg Erik 6.10.1892
Heißmeyer August 11.1.1897
Hellwig Otto 24.2.1898
Helwig Hans 25.9.1881
Henlein Konrad 6.5.1898
Hennicke Paul 31.1.1883
Henze Max 23.9.1899
Herf Eberhard 20.3.1887
von Herff Maximilian 17.4.1893
Herrmann Fritz 15.6.1885
Herrmann Karl 27.10.1891
Herrmann Richard 20.12.1895
Hess Rudolf 26.4.1894
Hewel Walther 25.3.1904
Heydrich Reinhardt 7.3.1904
Hildebrandt Friedrich 19.9.1898
Hildebrandt Richard 13.3.1897
Hilgenfeld Erich 2.7.1897
Hille Walther 24.5.1894
Himmler Heinrich 7.10.1900
Hinkel Hans 22.6.1901
Hintze Kurt 8.10.1901
Hitschler Konrad 21.12.1896
Hitzegrad Ernst 26.12.1889
Hock dr. Oskar 31.1.1898
Hoffmann Albert 24.10.1907
Hoffmann Karl 7.8.1887
Hoffmeyer Horst 29.5.1903
Höfle Hermann 12.9.1898
Hofmann Otto 16.3.1896
Hofmann dr. Philipp 2.10.1902
von Holzschuher Freiheer Wilhelm 2.9.1893
Höring Emil 1.12.1890
Hornung Konrad 16.11.1877
Huber Franz Josef 22.1.1902
von Humman-Heinhofen dr. Rolf 15.6.1885
Huth ing. Wilhelm 21.12.1896
Jaegy Franz 20.2.1898
Jëckeln Friedrich 2.2.1895
Jedicke Georg 16.7.1887
von Jena Leo 8.7.1876
Johst Johannes 8.7.1890
Jost Heinz 9.7.1904
Jung prof. ing. Rudolf 16.4.1882
Jungclaus Richard 17.3.1905
Jürs Heinrich 17.1.1897
Jury dr. Hugo 13.7.1887
Jüttner Hans 2.3.1894
Kaltenbrunner dr. Ernst 4.10.1903
Kamiński Mieczyslaw B. 1896
Kammerhofer Konstantin 23.1.1899
Kammler dr. ing. Hans 26.8.1901
von Kamptz Jürgen 11.8.1891
von Kanne Freiheer Berndt 14.3.1884
Kanstein Paul Ernst 31.5.1899
Karrasch Alfred 26.1.1889
Katz dr. Adolf 9.3.1899
Katzmann Fritz Friedrich 6.5.1906
Kaufmann Karl 10.10.1900
Kaul Kurt 5.10.1890
Kehrl Hans 6.8.1892
Kehrl Hans 8.9.1900
Keilhaus Wilhelm 11.12.1898
Kelz Hans 10.12.1899
Keppler Georg 7.5.1894
Keppler Wilhelm 14.12.1882
von Keudell Otto 28.2.1887
Kinkelin dr. Wilhelm 25.8.1896
Klagges Dietrich 1.2.1891
Klausner Hubert 1.11.1892
Kleinheisterkamp Matthias 22.6.1893
Kless von Drauwörth Anton Edler 8.6.1882
Klingemann Gottfried 28.1.1884
Klinger Otto 25.4.1886
Klöpfer dr. Gerhard 18.2.1905
Knapp Robert 1.10.1885
Knoblauch Kurt 10.12.1885
Knofe Oskar P. 14.5.1888
Köhn Willi 1.7.1900
Koch Fritz 15.1.1879
Koppe Wilhelm 15.6.1896
Körner Hellmut 16.2.1904
Körner Paul 2.10.1893
Korreng August 1.5.1878
Korsemann Gerret 8.6.1895
Kraemer Fritz 12.12.1900
Kranefuss Fritz 19.10.1900
Krebs Hans 26.4.1888
Kreissl dr. Anton 14.2.1895
von Kretschmann Ernst 12.11.1874
Krüger Friedrich - Wilhelm 8.5.1894
Krüger Walter 27.2.1890
Krukenberg dr. Gustav 8.3.1888
Krumhaar Bruno 21.8.1885
Kryssing Christian - P. 7.7.1891
Kube Richard Paul Wilhelm
Kumm Otto 1.10.1909
Küpper Wilhelm 29.4.1902
von Kurz Ritter Karl 24.12.1873
Kuschow Otto 31.12.1890
Kutschera Franz 22.2.1904
Lammerding Heinz 27.8.1905
Lammers dr. Hans 27.5.1879
Langoth Franz 20.8.1877
Lankenau dr. Heinrich 11.10.1891
Lauterbacher Hartmann 24.5.1909
Lenk Georg 12.12.1888
Leyser Ernst L. 10.9.1896
Liessem Reiner 23.8.1890
Loeper Wilhelm F.
Lohse Rudolf 18.2.1904
Lombard Gustav 10.4.1895
Lorenz Werner 2.10.1891
Lörner Georg 12.2.1899
Ludwig Kurt 28.3.190
Maack Berthold 24.3.1898
von Mackensen dr. Hans - Georg 26.1.1883
von Malsen-Ponickau Freiheer Erasmus 5.6.1895
Marrenbach Otto 28.7.1899
Martin dr. Benno 12.2.1893
Mascus Hellmut 30.3.1891
von Massow Ewald 17.4.1869
von Maur dr. Heinrich 19.7.1863
Mazuw Emil 21.9.1900
Meerwald dr. Willy 4.9.1888
Meinberg Wilhelm 1.3.1898
Meindl dr. Georg 1.3.1899
Mentzel prof. dr. Rudolf 28.4.1900
Merk dr. Günther 14.3.1888
Meyer Fritz C. C. 20.1.1881
Meyer dr. ing. Johannes 19.7.1890
Meyer Kurt 23.12.1910
Meyßner August 3.8.1886
Mischke dr. Gerhard 25.12.1898
Moder Paul 1.10.1896
Mohnke Wilhelm 15.3.1911
Möller Heinrich 16.11.1897
Möller Hinrich 20.4.1906
Montua Max 18.5.1886
Mörschell Johann 29.10.1880
Moser Hilmar 5.11.1880
Müller Erhard 17.11.1906
Müller Heinrich 28.4.1900
Müller dr. Heinrich 7.6.1896
Müller dr. Hermann 9.6.1875
Müller dr. Kurt Peter 10.3.1894
Müller Rudolf 27.4.1890
Müller - Darss Franz 29.4.1890
Mülverstedt Arthur 30.6.1894
Murr Wilhelm 16.12.1888
Naumann Erich 29.4.1905
Naumann Werner 16.6.1909
Nebe Arthur 13.11.1894
Neblich ing. Walther 25.5.1895
von Neurath Constantin 2.2.1873
Nieland dr. Hans 3.10.1900
Oberg Carl - Albert 27.1.1897
Oberhaidacher Walther 22.9.1896
von Oberkamp Reichsritter Carl 30.10.1893
von Oelhafen Otto 8.6.1886
von Oeynhausen Freiheer Adolf 27.8.1877
Ohlendorf Otto 4.2.1907
Opländer Walter 27.2.1906
Ortlepp Walter 9.7.1900
Ostendorff Werner 15.8.1903
Palten dr. Günther 3.3.1903
Pancke Günther 1.5.1899
Parchmann Willy 18.6.1890
Patry Karl 11.10.1898
Peper Heinrich 1.7.1902
Petri Leo 20.10.1876
Pfeffer - Wildenbruch Karl 12.6.1888
Pflaumer Karl 27.7.1896
Pflomm Karl 31.7.1886
Phleps Arthur 29.11.1881
von der Planitz Carl Edler 26.8.1893
Plesch Hans 26.2.1905
Pohl Oswald 30.6.1892
Pohlmayer Curt 31.3.1887
Popp Emil 26.4.1897
Priess Hermann 24.5.1901
Prützmann Hans Adolf 31.8.1901
hrabě von Pückler-Burghaus Carl - Friedrich 7.10.1886
Querner Rudolf 10.6.1893
von Radowitz Ernst 4.5.1869
Rainer dr. Friedrich 28.7.1903
Ramsperger dr. Hermann 3.12.1892
Rasch dr. Otto Emil 7.12.1891
Rattenhuber Hans 30.4.1897
Rauter Hanns Albin 4.2.1895
Rediess Wilhelm 10.10.1900
Reeder Eggert 22.7.1894
Reinecke dr. Günther 18.4.1908
Reinefarth Heinz 26.12.1903
Reinhard Wilhelm 18.3.1869
Reinthaller ing. Anton 14.4.1895
Reischle dr. Hermann 22.9.1898
Retzlaff dr. Carl 7.5.1890
von Ribbentrop Joachim 30.4.1893
Riecke Hans - Joachim 20.6.1899
Riege Paul 27.4.1888
Ritzer Konrad 24.8.1893
Rode Ernst - August 9.8.1894
Rodenbücher Alfred 29.9.1900
Röder Wilhelm 17.3.1880
Rösener Erwin 2.2.1902
Rothardt dr. Bruno 21.8.1891
Ruberg Bernhard 12.8.1897
Rueckdeschel Ludwig 15.3.1907
Rumohr Joachim 6.8.1910
Rumpf Hans 7.3.1888
Sachs Ernst 24.12.1880
von Sammern-Frankenegg dr. Ferdinand 17.3.1897
Sauberzweig Karl 1.9.1899
Sauckel Fritz 27.10.1894
Saupert Hans 10.1.1897
Selzner Klaus 20.2.1899
Seyss-Inquart dr. Arthur 22.7.1892
von Schade Freiheer Hermann 3.10.1888
Schäfer Johannes 14.12.1903
Schäfer Karl 17.6.1892
Schaller Richard 12.7.1903
Scharfe Paul 6.9.1876
Scharizer Karl 30.7.1901
Schaub Julius 20.8.1898
Scheel dr. Gustav Adolf 22.11.1907
Scheer Paul 4.4.1889
Schellenberg Walter 16.1.1910
Scherping Ulrich 12.7.1889
Schieber dr. Walther 13.9.1896
Schimana Walter 12.3.1898
Schlake Robert 8.5.1893
Schlegel Fritz
Schlessmann Fritz 11.3.1899
Schlumprecht dr. Karl 20.4.1901
Schmauser Ernst Heinrich 18.1.1890
Schmedes Fritz 7.10.1894
Schmelcher Willy 25.10.1894
Schmelt Albrecht 19.8.1899
Schmidhuber August 8.5.1901
Schmidt prof. dr. Albrecht 3.7.1864
Schmidt Friedrich 13.8.1902
Schmitt dr. Kurt 7.10.1886
Schmitt Walter 13.1.1879
Schmitthenner prof. dr. Paul 2.12.1884
Schneller Max 15.1.1886
von Scholz Edler Rarancze Fritz 9.12.1896
Schöngarth dr. Eberhard 22.4.1903
Schottenheim dr. Otto 20.10.1890
Schreck Julius
Schreyer Georg 16.7.1884
von Schröder Freiheer Kurt 24.11.1889
von Schröder Ludwig XX.X.1884
Schröder dr. Walther 26.11.1902
Schroers Johannes 7.1.1885
Schuberth Fritz 4.10.1890
Schuldt Heinrich 14.6.1901
hrabě von der Schulenburg Friedrich 21.11.1865
Schultze prof. dr. Walter 1.1.1894
Schulz Erwin 27.11.1900
Schulz Robert 28.7.1900
Schumann Otto 11.9.1886
Schüssler Wilhelm 5.4.1879
Schwab dr. Otto 7.9.1889
Schwarz Franz 17.5.1899
Schwarz Franz Xaver 27.11.1875
Schwedler Hans 17.10.1878
Schwerk Oskar 16.7.1869
Siekmeier Heinrich 10.1.1901
Simon Max 6.1.1899
Six prof. dr. Franz Alfred 12.8.1909
Spickschen Erich 23.7.1897
Sporrenberg Jakob 16.9.1902
Stadler Sylvestr 30.12.1910
Stahlecker dr. Walter 10.10.1900
Starck Wilhelm 20.5.1891
Staudinger Walter 24.1.1898
Steeg Ludwig 22.12.1894
Steinbrinck Otto 19.12.1888
Steiner Felix - Martin 23.5.1896
Steinhäuser dr. Max 27.4.1889
Stellrecht dr. Helmut 21.12.1898
Stepp dr. Walther 10.2.1898
Stolle Gustav 14.1.1899
Streckenbach Bruno Heinrich 7.2.1902
Stroop Jürgen 26.9.1896
Stuckart dr. Wilhelm 16.11.1902
Taubert Siegfried 11.12.1880
Taus Karl 24.9.1893
Teitge prof. dr. Heinrich 16.7.1900
Tensfeld Willy 27.11.1893
von Thermann dr. Freiheer Edmund 6.3.1884
Thiele Johannes 22.3.1890
Thier Theobald 12.4.1897
Thomas dr. Georg Max 4.8.1891
Tittmann Fritz 18.7.1898
von Treuenfeld Karl 31.3.1885
Tscharmann Friedrich 30.11.1871
Turner dr. Harald 8.10.1891
Üebelhör Friedrich 25.9.1893
Ullmann Otto 21.9.1899
Unbehaun dr. Gerd 1.4.1903
Vahl Hubert Ernst 9.10.1896
Vahlen prof. dr. Theodor 30.6.1869
Veesenmayer dr. Edmund 12.11.1904
Vogelsang Franz 22.9.1899
Vogler Anton 5.9.1882
Voß Bernhard 29.6.1892
Wagner Jürgen 9.9.1901
Wagner dr. Richard 2.12.1902
Wahl Karl 24.9.1892
Wächter dr. Otto 8.7.1901
Wächtler Fritz 17.1.1891
zu Waldeck und Pyrmont Erbprinz Josias 13.5.1896
Wappenhans Waldemar 21.10.1893
Weber prof. dr. Friedrich 30.1.1892
Weber Christian 25.8.1883
Weber dr. Otto 26.6.1894
hrabě von Wedel Wilhelm 18.11.1891
Wege Kurt 15.9.1891
Wegener Paul 1.10.1908
Weidermann Willy 25.11.1898
Weinreich Hans 5.9.1896
von Weiss Otto 26.8.1878
Weiss Rudolf 31.5.1899
Weisthor Karl Maria 10.12.1866
Weitzel Fritz 27.4.1904
von Weizsäcker Freiheer Ernst 25.5.1882
Wendler dr. Richard 22.1.1898
Wendt Martin 18.11.1886
Wenzel dr. Ernst 8.6.1891
Werner Wilhelm 6.6.1888
Will Paul 16.8.1888
Willich Hellmut 2.5.1895
Willikens Werner 8.2.1893
Wimmer dr. Friedrich 9.7.1897
Winkelmann dr. Otto 4.9.1894
Winkler Gerhard 30.10.1888
Wisch Theodor 13.12.1907
Witt Fritz 27.5.1908
Wittje Curt 2.10.1894
Wolff Karl 13.5.1900
Worm Paul 13.2.1893
von Woyrsch Udo 24.7.1895
von Wulffen Gustav Adolf 18.4.1878
Wünnenberg Alfred 20.7.1891
Wysocki Lucian 18.1.1899
Zehender August 17.2.1905
Zech Karl 6.2.1892
Zenner Carl 11.6.1899
Ziegler Joachim 18.10.1904
Zimmermann Paul 2.7.1895
URL : https://www.valka.cz/SS-Obstgruf-SS-Ogruf-t27131#156138Verze : 0