Main Menu
User Menu

Rota pancéřových automobilů 11 [1940-1944]

11th Armoured Car Company / Rota pancierových automobilov 11

     
Název:
Name:
Rota pancéřových automobilů 11
Originální název:
Original Name:
Rota pancierových automobilov 11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.08.1944
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1940-22.06.1941 Velitelství pozemního vojska
22.06.1941-12.08.1941 Armádní skupina
12.08.1941-30.08.1944 Velitelství pozemního vojska
Dislokace:
Deployed:
01.10.1940-07.07.1941, kasárny /
07.07.1941-25.07.1941 východoevropské válčiště
25.07.1941-30.08.1944, kasárny /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, (0)
Výzbroj:
Armament:
01.10.1940-30.08.1944 OA vz. 30
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Kliment, Charles K. - Nakládal, Břetislav: Slovenská armáda 1939-1945. Praha, Naše vojsko 2006.
URL : https://www.valka.cz/Rota-pancerovych-automobilu-11-1940-1944-t187655#545718Verze : 0
MOD