Main Menu
User Menu

Rota kanónů proti útočné vozbě 11 [1940-1941]

11th Anti-Armour Company / Rota kanónov proti útočnej vozbe 11

     
Název:
Name:
Rota kanónů proti útočné vozbě 11
Originální název:
Original Name:
Rota kanónov proti útočnej vozbe 11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
19.10.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1940-07.07.1941 Velitelství pozemního vojska
07.07.1941-25.07.1941 Prapor útočné vozby
25.07.1941-19.10.1941 Rychlá divise
Dislokace:
Deployed:
01.10.1940-07.07.1941, kasárny /
07.07.1941-19.10.1941 východoevropské válčiště

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, (0)
Výzbroj:
Armament:
01.10.1940-30.08.1944 vz. 37
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Kliment, Charles K. - Nakládal, Břetislav: Slovenská armáda 1939-1945. Praha, Naše vojsko 2006.
URL : https://www.valka.cz/Rota-kanonu-proti-utocne-vozbe-11-1940-1941-t187636#545686Verze : 3
MOD