Main Menu
User Menu

Ředitelství speciálních sil [2015- ]

Special Forces Directorate

     
Název:
Name:
Ředitelství speciálních sil
Originální název:
Original Name:
Ředitelství speciálních sil
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.2015
Předchůdce:
Predecessor:
Ředitelství řízení speciálních sil
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.2015-DD.MM.RRRR Generální štáb Armády České republiky
Dislokace:
Deployed:
01.01.2015-DD.MM.RRRR Praha, ?

Velitel:
Commander:
01.01.2015-31.07.2017 Řehka, Karel (Plukovník)
01.08.2017-27.10.2017 Kolář, Pavel (Plukovník)
28.10.2017-DD.MM.RRRR Kolář, Pavel (Brigádní generál)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.2015-DD.MM.RRRR 601. skupina speciálních sil
01.07.2016-DD.MM.RRRR Centrum podpory speciálních sil

Ručně vyplněné položky:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.respecs.cz
URL : https://www.valka.cz/Reditelstvi-specialnich-sil-2015-t189881#549902Verze : 2
MOD
Znak Ředitelství speciálních sil.
URL : https://www.valka.cz/Reditelstvi-specialnich-sil-2015-t189881#549917Verze : 1
MOD