Main Menu
User Menu

Ráztoka

okr. Brezno

     
Název:
Name:
Ráztoka
Originální název:
Original Name:
Ráztoka
Další názvy:
Other Names:
Razthoka (1424), Rasthoka (1441), Rasztoka (1786); maďarsky Rásztó.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Brezno
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°49'12.47"N 19°24'04.82"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1424
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kaplnka z roku 1832
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Raztoka-t126411#428604Verze : 0
MOD