Main Menu
User Menu

Raketové zkušební středisko vzdušných sil [1951-1964]

Air Force Missile Test Center

     
Název:
Name:
Raketové zkušební středisko vzdušných sil
Originální název:
Original Name:
Air Force Missile Test Center
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.06.1951
Předchůdce:
Predecessor:
Divize zkušebního polygonu systémů velkého dosahu
Datum zániku:
Disbanded:
15.05.1964
Nástupce:
Successor:
Východní zkušební polygon vzdušných sil
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
14.05.1951-15.05.1964 ?
Dislokace:
Deployed:
30.06.1951-15.05.1964 Patrick AFB
Velitel:
Commander:
30.06.1951-01.08.1954 Richardson, William L. (Major General)
01.08.1954-31.05.1960 Yates, Donald N. (Major General)
31.05.1960-02.01.1964 Davis, Leighton I. (Major General)
02.01.1964-15.05.1964 Sands, Harry J. Jr (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil

URL : https://www.valka.cz/Raketove-zkusebni-stredisko-vzdusnych-sil-1951-1964-t138434#452580Verze : 0
MOD