Main Menu
User Menu

Rada lidových komisařů (RLK, Sovnarkom)

Council of People's Commissars / Совет народных комиссаров (СНК, Совнарком)

     
Název:
Name:
Rada lidových komisařů
Originální název:
Original Name:
Совет народных комиссаров
Datum vzniku:
Raised/Formed:
27.10.1917
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1918
Nástupce:
Successor:
Rada lidových komisařů RSFSR
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Petrohrad
Přednosta / náčelník:
Chief:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Lenin, Vladimir Iljič ( )
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
20.12.1917-DD.MM.1918 Všeruská mimořádná komise pro boj s kontrarevolucí a sabotáží
23.06.1941-30.06.1941 Hlavní stan hlavního velení
25.02.1946-15.03.1946 Lidový komisariát ozbrojených sil

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
dic.academic.ru
URL : https://www.valka.cz/Rada-lidovych-komisaru-RLK-Sovnarkom-t120697#413898Verze : 0
MOD