Przedrzymirski-Krukowicz, Emil

General brygady Emil PRZEDRZYMIRSKI-KRUKOWICZ (25 Jan 1886 - 29 May 1957)


1929 - 1931: Commander of Infantry, 7. Infantry Division
1931 - 1937: C.O. 30. Infantry Division
1932: Promoted to General brygady
1937 - 1939: Chief of Artillery Department, Ministry of War
1939: Special Purposes General to the Inspector-General of the Armed Forces
1939: C-in-C, Modlin Army
1939 - 1945: POW
1946: Promoted to General dywizji


Principal sources:
Generalicja Polska (I & II), by Henryk P. Kosk
Andris J. Kursietis, personal archives
URL : https://www.valka.cz/Przedrzymirski-Krukowicz-Emil-t67414#238105Verze : 0
14.04.1927 - 23.12.1929 - Chief of Artillery Department, Ministry of War
23.12.1929 – 14.10.1931 - Commander of Infantry, 7. Infantry Division
14.10.1931 – 28.01.1938 – C.O. 30. Infantry Division
28.01.1938 - 20.07.1939 - Chief of Artillery Department, Ministry of War
URL : https://www.valka.cz/Przedrzymirski-Krukowicz-Emil-t67414#316758Verze : 0
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!