Main Menu
User Menu

Průzkumná skupina 41 [1938-1939]

41st Reconnaissance Group / Aufklärungsgruppe 41 (Aufkl.Gr. 41)

     
Název:
Name:
Průzkumná skupina 41
Originální název:
Original Name:
Aufklärungsgruppe 41
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1938
Předchůdce:
Predecessor:
Průzkumná skupina 52
Datum zániku:
Disbanded:
25.08.1939
Nástupce:
Successor:
Velitelství letectva 8. armády
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
01.01.1938-25.08.1939 Reichenberg, Fliegerhorst Reichenberg /

Velitel:
Commander:
01.11.1938-30.04.1939 Lohmann, Günther (Oberstleutnant)
01.05.1939-25.08.1939 Rebsch, Gerhard (Oberstleutnant)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/air/recon/aufklg41.html
URL : https://www.valka.cz/Pruzkumna-skupina-41-1938-1939-t6953#533644Verze : 0
MOD