Main Menu
User Menu

Průzkumná skupina 126 (námořní) [1941-1942]

126th Reconnaissance Group (Maritime) / Aufklärungsgruppe 126 (See)

     
Název:
Name:
Průzkumná skupina 126 (námořní)
Originální název:
Original Name:
Aufklärungsgruppe 126 (See)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
19.09.1942
Nástupce:
Successor:
III. skupina Bombardovací eskadry 100
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.04.1941-08.05.1941 Travemünde, Seefliegerhorst Travemünde-Pötenitz /
09.05.1941-19.09.1942 Skaramagas, Seefliegerhorst Skaramanga /

Velitel:
Commander:
DD.04.1941-DD.MM.1941 Laue, Hans-Bruno von (Oberstleutnant)
DD.MM.1941-19.09.1942 Kaiser, Hermann (Oberstleutnant)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
Heinkel He 60
Arado Ar 196
Blohm & Voss BV 138
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/air/recon/aufkl126.html
URL : https://www.valka.cz/Pruzkumna-skupina-126-namorni-1941-1942-t7148#560518Verze : 0
MOD