Main Menu
User Menu

Přezvědný oddíl 11 [1941-1943]

11th Reconnaissance Division / Priezvedný oddiel 11

     
Název:
Name:
Přezvědný oddíl 11
Originální název:
Original Name:
Priezvedný oddiel 11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.07.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.08.1943
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.07.1941-01.08.1943 Rychlá divise
Dislokace:
Deployed:
25.07.1941-01.08.1943 východoevropské válčiště

Velitel:
Commander:
25.07.1941-04.10.1941 Malár, Ján (Major)
04.10.1941-15.01.1942 Kmickievič, Jaroslav (Major)
16.03.1942-01.08.1943 Breyl, Jan (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
25.07.1941-01.08.1943 Cyklistická eskadrona 11
25.07.1941-01.08.1943 Jezdecká eskadrona 11
25.07.1941-01.08.1943 Těžká eskadrona 11

Ručně vyplněné položky:

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Kliment, Charles K. - Nakládal, Břetislav: Slovenská armáda 1939-1945. Praha, Naše vojsko 2006.
URL CZ: https://www.valka.cz/Prezvedny-oddil-11-1941-1943-t187695#545793Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/11th-Reconnaissance-Division-Priezvedny-oddiel-11-t187695#545793Version : 0
MOD