Main Menu
User Menu

Přehled íránských prezidentů

25.1.1980-22.6.1981 Abú al-Hassan Bánísadr (sesazen)
3.8.1981-30.8.1981 Mohammad Alí Radžáí (zavražděn)
??.9.1981-??.8.1989 Sajjíd Alí Chameneí (odstoupil)
??.8.1989-3.8.1997 Alí Akbar Hašemí Rafsandžání
3.8.1997-3.8.2005 Mohammad Chatámí
3.8.2005-dosud Mahmúd Ahmadínežád
URL : https://www.valka.cz/Prehled-iranskych-prezidentu-t42015#165466Verze : 0
Vo veku 82 rokov zomrel 08.01.2017 v nemocnici v Teheráne iránsky exprezident Alí Akbar Hášimí Rafsandžání. Do nemocnice bol prijatý dopoludnia so srdcovou arytmiou.



Zdroj: spravy.pravda.sk
URL : https://www.valka.cz/Prehled-iranskych-prezidentu-t42015#565384Verze : 1
MOD