Main Menu
User Menu

Přehled administrátorů - Mezinárodní zóna Tangier

List of Administrators - Tangier International Zone

Mezinárodní zóna Tangier / Tangier International Zone


     
Seznam / Index Administrátor/ Administrator
Ve funkci / In officeJméno / Name
01
24.08.1926-19.08.1929
Paul Alberge
02
19.08.1929-01.08.1940
Joseph Le Fur
03
01.08.1940-04.11.1940
Manuel Amieva Escandón
-
04.11.1940-11.10.1945
součast Španělské Maroko / part of Spanish Morocco
04
11.10.1945-18.06.1948
Luís Magalhães Correia
05
15.08.1948-09.04.1951
Henri van Vredenburch
06
09.04.1951-22.06.1954
José Luís Archer
07
22.06.1954-31.12.1954
Étienne-Gustave de Croÿ
08
04.06.1955-09.07.1956
Robert van de Kerchove d'Hallebast
URL CZ: https://www.valka.cz/Prehled-administratoru-Mezinarodni-zona-Tangier-t236649#654019Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/List-of-Administrators-Tangier-International-Zone-t236649#654019Version : 0
MOD