Main Menu
User Menu

Predsedovia vlády Tanzánie

Predsedovia vlády Tanzánie:



09. 12. 1961 - 22. 01. 1962 - Julius Kambarage Nyerere*
22. 01. 1962 - 08. 12. 1962 - Rashidi Mfaume Kawawa*
V tomto období funkcia neexistovala
02. 03. 1972 - 13. 02. 1977 - Rashidi Mfaume Kawawa
13. 02. 1977 - 07. 11. 1980 - Edward Moringe Sokoine
07. 11. 1980 - 23. 02. 1983 - Cleopa David Msuya
23. 02. 1983 - 12. 04. 1984 - Edward Moringe Sokoine
24. 04. 1984 - 05. 11. 1985 - Salim Ahmed Salim
05. 11. 1985 - 09. 11. 1990 - Joseph Sinde Warioba
09. 11. 1990 - 05. 12. 1994 - John Samuel Malecela
05. 12. 1994 - 27. 11. 1995 - Cleopa David Msuya
27. 11. 1995 - 30. 12. 2005 - Frederick Tluway Sumaye
30. 12. 2005 - - Edward Ngoyai Lowassa




* - predsedovia vlády Tanganiky (pred zlúčením so Zanzibarom)
URL : https://www.valka.cz/Predsedovia-vlady-Tanzanie-t41512#161536Verze : 0
MOD