Main Menu
User Menu

Polní náhradní prapor SS 32 [1945-1945]

32nd SS Field Replacement Battalion

SS-Feldersatz-Bataillon 32

     
Název:
Name:
Polní náhradní prapor SS 32
Originální název:
Original Name:
SS-Feldersatz-Bataillon 32
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.01.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
30.01.1945-08.05.1945 32. dobrovolnická granátnická divize SS 30. Januar
Dislokace:
Deployed:
30.01.1945-DD.MM.RRRR Lieberose, Výcvikový prostor SS Kurmark /

Velitel:
Commander:
30.01.1945-02.03.1945 Brand, Heinrich (SS Hauptsturmführer)
02.03.1945-DD.04.1945 Bartelt, Bernhard (SS Sturmbannführer)
DD.04.1945-08.05.1945 Plöw, Walter (SS Obersturmbannführer)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
ioh.pl
URL : https://www.valka.cz/Polni-nahradni-prapor-SS-32-1945-1945-t213698#600689Verze : 1
MOD