Main Menu
User Menu

Pluk těžkého dělostřelectva Shimonoseki [1887-RRRR]

Heavy Artillery Regiment Shimonoseki / 下関重砲兵聯隊

     
Název:
Name:
Pluk těžkého dělostřelectva Shimonoseki
Originální název:
Original Name:
下関重砲兵聯隊
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1887
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1887-DD.MM.RRRR Shimonoseki, Pevnost Shimonoseki /

Velitel:
Commander:
20.12.1905-28.12.1905 Sato, Haganejiro (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
28.12.1905-25.05.1906 ?, ? ( )
25.05.1906-09.10.1907 Sato, Haganejiro (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
09.10.1907-05.03.1934 ?, ? ( )
05.03.1934-02.08.1937 Yamamura, Shin (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
02.08.1937-23.07.1940 ?, ? ( )
23.07.1940-15.10.1941 Takeuchi, Zenji (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
15.10.1941-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/下関重砲兵聯隊
URL : https://www.valka.cz/Pluk-tezkeho-delostrelectva-Shimonoseki-1887-RRRR-t181565#532067Verze : 3
MOD