Main Menu
User Menu

Píla

okr. Lučenec

     
Název:
Name:
Píla
Originální název:
Original Name:
Píla
Další názvy:
Other Names:
Fyryz (1456), Fyreez (1502), Pilaffiriz, (1808) Píla, Fürész, (1921) Píla pod Javorom, (1960) Píla ; maďarsky Fürész.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Lučenec
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°28'57.12"N 19°30'14.67"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1456
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.pila.ocu.sk
URL CZ: https://www.valka.cz/Pila-t126473#428822Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Lucenec-t126473#428822Version : 0
MOD