Main Menu
User Menu

Pěší rota 3/4 [1939-1940]

3rd Infantry Company / Pešia rota 3/4

     
Název:
Name:
Pěší rota 3/4
Originální název:
Original Name:
Pešia rota 3/4
Datum vzniku:
Raised/Formed:
09.05.1939
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1940
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
09.05.1939-01.10.1940 Pěší prapor I/4
Dislokace:
Deployed:
09.05.1939-28.08.1939 Bratislava, ? /
28.08.1939-01.10.1939 středoevropské válčiště
01.10.1939-01.10.1940 Bratislava, ? /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, (0)
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Kliment, Charles K. - Nakládal, Břetislav: Slovenská armáda 1939-1945. Praha, Naše vojsko 2006.
URL : https://www.valka.cz/Pesi-rota-3-4-1939-1940-t181995#532804Verze : 1
MOD