Main Menu
User Menu

Pěší pluk 47 [1941-1942]

47th Infantry Regiment

Jalkaväkirykmentti 47

     
Název:
Name:
Pěší pluk 47
Originální název:
Original Name:
Jalkaväkirykmentti 47
Datum vzniku:
Raised/Formed:
18.06.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
25.04.1942
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.06.1941-DD.01.1942 12. pěší divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
18.06.1941-18.12.1941 Ekholm, Per Ole ( )
19.12.1941-25.04.1942 Sotisaari, Lauri ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
axishistory.com
keskustelu.suomi24.fi
URL : https://www.valka.cz/Pesi-pluk-47-1941-1942-t212555#597790Verze : 1
MOD