Main Menu
User Menu

Pěší pluk 45 [1941-1944]

45th Infantry Regiment

Jalkaväkirykmentti 45

     
Název:
Name:
Pěší pluk 45
Originální název:
Original Name:
Jalkaväkirykmentti 45
Datum vzniku:
Raised/Formed:
18.06.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.11.1944
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.06.1941-DD.11.1944 8. pěší divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
18.06.1941-07.05.1942 Ikonen, Bertel ( )
08.05.1942-19.01.1944 Kari, Kaarlo ( )
04.02.1944-14.11.1944 Kotilainen, Torsti ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sotasampo.fi/fi/units/page/actor_14273
axishistory.com
URL : https://www.valka.cz/Pesi-pluk-45-1941-1944-t212553#597788Verze : 0
MOD