Main Menu
User Menu

Pěší pluk 101 [1942-1943]

101st Infantry Regiment

Jalkaväkirykmentti 101

     
Název:
Name:
Pěší pluk 101
Originální název:
Original Name:
Jalkaväkirykmentti 101
Datum vzniku:
Raised/Formed:
28.04.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
06.12.1943
Nástupce:
Successor:
21. pěší brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
28.04.1942-24.05.1942 Karmo, Kunto Mikko ( )
24.05.1942-05.12.1943 Hanste, Yrjö Johannes ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
axishistory.com
URL : https://www.valka.cz/Pesi-pluk-101-1942-1943-t212591#597898Verze : 3
MOD