Main Menu
User Menu

Pelhřimov

zámek

     
Název:
Name:
Pelhřimov
Další názvy:
Other Names:
Zámek Říčanských
Typ:
Style:
zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
přístupno v návštěvních hodinách
Obec:
Municipality:
Pelhřimov
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°25'50.49"N 15°13'18.52"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.1550
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
V jádru starší stavby zvláště zřejmě městské brány.
Zdroje:
Sources:
https://pamatkovykatalog.cz/zamek-694314
https://www.hrady.cz/zamek-zamek-ricanskych
URL : https://www.valka.cz/Pelhrimov-t237146#655469Verze : 1