Pěchotní postavení Nádraží Civezzano

Railway Station Civezzano Infantry Position / Gewehrgalerie Bahnhof Civezzano

     
Název:
Name:
Pěchotní postavení Nádraží Civezzano
Originální název:
Original Name:
Gewehrgalerie Bahnhof Civezzano
Další názvy:
Other Names:
Gewehrgalerie Selvatunnel
Obec:
Municipality:
Civezzano
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
46°04'52.91"N 11°10'36.86"E
Fotografie nebo nákres:
Photo or Sketch:
Druh objektu:
Sort of Object:
stálé pěchotní postavení
Typ objektu:
Type of Object:
silniční uzávěr
Vyšší pevnostní celek:
Upper Fortress Complex:
Pevnost Trient - sekce III
Zahájení stavby:
Start of Construction:
DD.MM.1896
Dokončení stavby:
Completion of Construction:
DD.MM.1896
Výzbroj:
Armament:
-
Posádka:
Crew:
0+11
Bojové využití:
Combat Use:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Současný stav:
Current Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
neznámý
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
"Willibald R. Rosner: Bestand K.u.k Geniedirektion Trient im Staatsarchiv von Trient (Trento 1995)
www.trentinograndeguerra.it
URL : https://www.valka.cz/Pechotni-postaveni-Nadrazi-Civezzano-t124790#424595Verze : 0
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!