Main Menu
User Menu

Palác Mettychů z Čečova

zámek

     
Název:
Name:
Palác Mettychů z Čečova
Další názvy:
Other Names:
Hrzánovský palác
Alsterlovský palác
Typ:
Style:
zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
nepřístupno
Obec:
Municipality:
Praha - Malá Strana
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°05'09.91"N 14°24'26.00"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=6189
URL : https://www.valka.cz/Palac-Mettychu-z-Cecova-t218578#612257Verze : 1