Main Menu
User Menu

Ono, Kenzaburó

小野賢三郎 / おの・けんざぶろう

     
Příjmení:
Surname:
Ono
Jméno:
Given Name:
Kenzaburó
Jméno v originále:
Original Name:
小野賢三郎 / おの・けんざぶろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.1889 ?, prefektura Mijagi
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.1964 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel 133. pešej brigády
náčelník ludských zdrojov 42. divízie
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Ono-Kenzaburo-t145017#466899Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Ono
Jméno:
Given Name:
Kenzaburó
Jméno v originále:
Original Name:
小野賢三郎 / おの・けんざぶろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.05.1915 vojenská akadémia
12.07.1920-29.11.1923 armádne vojneksé kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1915 podporučík
01.08.1934 plukovník
DD.MM.194R generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:

01.08.1934-02.12.1935 velitel plukovného okresu Matsumoto
02.12.1935-01.08.1936 velitel 5. pešieho pluku
01.08.1936-01.03.1938 pridelený k 2. náhradnej divízii
01.03.1938-01.08.1939 velitel 133. pešej brigády
01.08.1939-30.08.1939 pridelený k 2. náhradnej divízii
30.08.1939-03.09.1939 rezerva
03.09.1939-DD.MM.RRRR výslužba
DD.MM.1941-DD.MM.RRRR znovu povolaný
01.12.1941-10.06.1943 náčelník ludských zdrojov 2. náhradnej divízie
10.06.1943-02.08.1943 náčelník ludských zdrojov 42. divízie
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Ono-Kenzaburo-t145017#466900Verze : 0
MOD