Ómura, Aričika

Arichika Omura / 大村有隣

     
Příjmení:
Surname:
Ómura
Jméno:
Given Name:
Aričika
Jméno v originále:
Original Name:
大村有隣 / おおむら・ありちか
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
06.08.1878 ?, prefektura Aiči /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Yura
velitel: 40. pěší brigáda
velitel: 78. pěší pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/大村有隣
URL : https://www.valka.cz/Omura-Aricika-t184026#537380Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Ómura
Jméno:
Given Name:
Aričika
Jméno v originále:
Original Name:
大村有隣 / おおむら・ありちか
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-21.11.1899 Vojenská akadémia
22.11.1906-03.12.1909 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
22.06.1900 podporučík
15.11.1902 poručík
05.12.1904 kapitán
16.04.1912 major
15.11.1916 podplukovník
10.08.1920 plukovník
04.02.1924 generálmajor
01.08.1929 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
06.08.1923-04.02.1924 Velitel : 78. pěší pluk
04.02.1924-02.03.1926 Velitel : 40. pěší brigáda
01.08.1929-11.03.1931 Velitel : Pevnost Yura

Ručně vyplněné položky:
22.06.1900-24.09.1900 37. peší pluk
24.09.1900-18.08.1902 4. Taiwanský obranný pluk
18.08.1902-27.11.1905 37. peší pluk
27.11.1905-DD.MM.RRRR Adjutant gevernéra Tokyo Eiju
27.11.1906-10.12.1909 37. peší pluk
10.12.1909-14.05.1912 Inštruktor, škola pechoty Toyama
14.05.1912-24.08.1914 Resident v Nemecku (vojenský výskum)
24.08.1914-01.04.1916 pridelený k Vojenskej škole pechoty
01.04.1916-15.11.1916 velitel ? praporu 44. peší pluk
15.11.1916-01.12.1916 pridelený k 44. pešiemu pluku
01.12.1916-10.08.1920 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
10.08.1920-01.04.1922 pridelený k Generálnemu inšpektoriátu vojenského výcviku
01.04.1922-06.08.1923 náčelník Kancelárie vśeobecných záležitostí Generálneho inšpektoriátu vojenského výcviku
06.08.1923-04.02.1924 velitel 78. pešieho pluku
04.02.1924-02.03.1926 velitel 40. pešej brigády
02.03.1926-05.03.1927 pridelený k Vojenskej škole pechoty
05.03.1927-01.08.1929 vojenský atašé na Nemeckej ambasáde
01.08.1929-11.03.1931 velitel pevnosti Yura
27.03.1931-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 5. třídy
Order of Golden Kite 5th Class
功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
-

22.04.1930

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/大村有隣
URL : https://www.valka.cz/Omura-Aricika-t184026#537384Verze : 1
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!