Main Menu
User Menu

Oľšavka

okr. Spišská Nová Ves

     
Název:
Name:
Oľšavka
Originální název:
Original Name:
Oľšavka
Další názvy:
Other Names:
(1245) Olsavica, (1300) Olsova, (1301) Olsava, (1773) Olssawka, maďarsky Olysavka, Kisolsva., nemecky Olschafka
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Spišská Nová Ves
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°57'51.14"N 20°49'16.70"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1245
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.olsavka.sk
URL CZ: https://www.valka.cz/Olsavka-t125346#425689Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Spisska-Nova-Ves-t125346#425689Version : 0
MOD