Main Menu
User Menu

Oddělení speciální propagandy [1961-1989]

Special Propaganda Department

     
Název:
Name:
Oddělení speciální propagandy
Originální název:
Original Name:
Oddělení speciální propagandy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1961
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.12.1989
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.10.1961-01.01.1970 Hlavní politická správa
01.01.1970-15.12.1989 Ideologická správa
Dislokace:
Deployed:
01.10.1961-15.12.1989 Praha, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
DD.07.1969-01.05.1970 Lokajíček, Václav (Podplukovník)
01.05.1970-DD.11.1974 Lokajíček, Václav (Plukovník)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Alex Maskalík - Elita armády, československá vojenská generalita 1918-1992, HWSK, ISBN 978-80-970941-0-2
URL : https://www.valka.cz/Oddeleni-specialni-propagandy-1961-1989-t233373#645304Verze : 2
MOD