Main Menu
User Menu

Oddělení bojové přípravy [1976-1990]

Combat Training Department of the Air Force Command

     
Název:
Name:
Oddělení bojové přípravy
Originální název:
Original Name:
Oddělení bojové přípravy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1976
Předchůdce:
Predecessor:
Oddělení bojové přípravy
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1990
Nástupce:
Successor:
?
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.01.1976-01.05.1990 Velitelství letectva
Dislokace:
Deployed:
01.01.1976-01.05.1990 Praha, Budova ministerstva / , ?
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.01.1976-DD.11.1979 Jančík, Jan (plukovník) Ing.
DD.11.1979-01.05.1983 Šejnoha, Ladislav (Plukovník)
01.05.1983-01.05.1990 Šejnoha, Ladislav (Generálmajor)

Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.valka.cz
URL : https://www.valka.cz/Oddeleni-bojove-pripravy-1976-1990-t239274#661331Verze : 7