Main Menu
User Menu

Námořní základna Ferrol [1931-1936]

Navy Base Ferrol

Base navales Ferrol (BN FER)

     
Název:
Name:
Námořní základna Ferrol
Originální název:
Original Name:
Base navales Ferrol (BN FER)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.05.1931
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
18.07.1936
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.05.1931-18.07.1936 Hlavní záloha
Dislokace:
Deployed:
25.05.1931-18.07.1936 Ferrol, ? /

Velitel:
Commander:
DD.MM.1935-18.07.1936 Morales, Ricardo ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
25.05.1931-18.07.1936 2. pluk pobřežního dělostřelectva
13.06.1931-25.06.1935 29. pěší pluk
25.06.1935-23.04.1936 29. pěší pluk "Mérida"
23.04.1936-18.07.1936 35. pěší pluk "Mérida"

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://caballipedia.es/1931
www.aulamilitar.com
www.infanteria47.es
URL : https://www.valka.cz/Namorni-zakladna-Ferrol-1931-1936-t260080#710749Verze : 0
MOD