Main Menu
User Menu

Námořní základna Cádiz [1931-1936]

Navy Base Cádiz

Base navales Cádiz (BN CAD)

     
Název:
Name:
Námořní základna Cádiz
Originální název:
Original Name:
Base navales Cádiz (BN CAD)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.05.1931
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
18.07.1936
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.05.1931-18.07.1936 Hlavní záloha
Dislokace:
Deployed:
25.05.1931-18.07.1936 Cádiz, ? /

Velitel:
Commander:
25.05.1931-18.07.1936 López-Pinto, José ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
25.05.1931-18.07.1936 1. pluk pobřežního dělostřelectva
13.06.1931-25.06.1935 27. pěší pluk
25.06.1935-23.04.1936 27. pěší pluk "Cádiz"
23.04.1936-18.07.1936 33. pěší pluk "Cádiz"

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://caballipedia.es/1931
www.aulamilitar.com
www.infanteria47.es
URL : https://www.valka.cz/Namorni-zakladna-Cadiz-1931-1936-t260078#710747Verze : 1
MOD