Main Menu
User Menu

Námořní řídící peruť 37 [1993-2004]

Sea Control Squadron 37 "Red Griffins" / VS-38

Sea Control Squadron 37

     
Název:
Name:
Námořní řídící peruť 37
Originální název:
Original Name:
Sea Control Squadron 37
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Protiponorková peruť 38
Datum zániku:
Disbanded:
30.04.2004
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Palubní letecké křídlo 2
Dislokace:
Deployed:
06.05.1994-30.06.1994 -, USS Constellation (CV-64)
10.11.1994-10.05.1995 -, USS Constellation (CV-64)
01.04.1997-01.10.1997 -, USS Constellation (CV-64)
18.06.1999-17.12.1999 -, USS Constellation (CV-64)
16.03.2001-15.09.2001 -, USS Constellation (CV-64)
17.10.2002-02.06.2003 -, USS Constellation (CV-64)
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Lockheed S-3B Viking
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://gonavy.jp/navy/sqn/VS38.html
URL : https://www.valka.cz/Namorni-ridici-perut-37-1993-2004-t250208#689624Verze : 1
MOD