Main Menu
User Menu

Námořní řídící peruť 32 [1993-2008]

Sea Control Squadron 32 "Maulers" / VS-32

Sea Control Squadron 32

     
Název:
Name:
Námořní řídící peruť 32
Originální název:
Original Name:
Sea Control Squadron 32
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Protiponorková peruť 32
Datum zániku:
Disbanded:
25.09.2008
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1993-DD.MM.RRRR Palubní letecké křídlo 1
Dislokace:
Deployed:
01.10.1993-05.02.1994 -, USS America (CV-66)
28.08.1995-24.02.1996 -, USS America (CV-66)
03.10.1997-03.04.1998 -, USS George Washington (CVN-73)
02.11.1998-17.12.1998 -, USS Harry S. Truman (CVN-75)
22.09.1999-19.03.2000 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
19.09.2001-27.03.2002 -, USS Theodore Roosevelt (CVN-71)
29.08.2003-29.02.2004 -, USS Enterprise (CVN-65)
03.06.2004-23.07.2004 -, USS Enterprise (CVN-65)
02.05.2006-18.11.2006 -, USS Enterprise (CVN-65)
07.07.2007-19.12.2007 -, USS Enterprise (CVN-65)

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Výzbroj:
Armament:
01.10.1993-DD.MM.RRRR Lockheed S-3B Viking
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://gonavy.jp/navy/sqn/VS32.html
URL : https://www.valka.cz/Namorni-ridici-perut-32-1993-2008-t19346#72224Verze : 2
MOD