Main Menu
User Menu

Námořní řídící peruť 31 [1993-2008]

Sea Control Squadron 31 "Topcats" / VS-31

Sea Control Squadron 31

     
Název:
Name:
Námořní řídící peruť 31
Originální název:
Original Name:
Sea Control Squadron 31
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Protiponorková peruť 31
Datum zániku:
Disbanded:
27.03.2008
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1993-DD.MM.RRRR Palubní letecké křídlo 7
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Palubní letecké křídlo 9
Dislokace:
Deployed:
20.05.1994-18.11.1994 -, USS George Washington (CVN-73)
26.01.1996-23.07.1996 -, USS George Washington (CVN-73)
26.02.1998-26.08.1998 -, USS John C. Stennis (CVN-74)
14.09.1999-29.10.1999 -, USS Dwight D. Eisenhower (CVN-69)
18.02.2000-18.08.2000 -, USS Dwight D. Eisenhower (CVN-69)
07.02.2002-17.08.2002 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
20.01.2004-26.07.2004 -, USS George Washington (CVN-73)
19.01.2007-28.08.2007 -, USS John C. Stennis (CVN-74)

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Výzbroj:
Armament:
01.10.1993-DD.MM.RRRR Lockheed S-3B Viking
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://gonavy.jp/navy/sqn/VS31.html
URL : https://www.valka.cz/Namorni-ridici-perut-31-1993-2008-t19363#72242Verze : 2
MOD