Main Menu
User Menu

Námořní řídící peruť 30 [1993-2007]

Sea Control Squadron 30 "Diamond Cutters" / VS-30

Sea Control Squadron 30

     
Název:
Name:
Námořní řídící peruť 30
Originální název:
Original Name:
Sea Control Squadron 30
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Protiponorková peruť 30
Datum zániku:
Disbanded:
20.04.2007
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1993-DD.MM.RRRR Palubní letecké křídlo 17
Dislokace:
Deployed:
12.01.1994-24.06.1994 -, USS Saratoga (CV-60)
DD.02.1996-DD.03.1996 -, USS Enterprise (CVN-65)
28.06.1996-20.12.1996 -, USS Enterprise (CVN-65)
10.06.1998-10.12.1998 -, USS Dwight D. Eisenhower (CVN-69)
21.06.2000-19.12.2000 -, USS George Washington (CVN-73)
20.06.2002-20.12.2002 -, USS George Washington (CVN-73)
07.06.2004-13.12.2004 -, USS John F. Kennedy (CV-67)
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Výzbroj:
Armament:
01.10.1993-DD.MM.RRRR Lockheed S-3B Viking
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://gonavy.jp/navy/sqn/VS30.html
URL : https://www.valka.cz/Namorni-ridici-perut-30-1993-2007-t19412#72291Verze : 2
MOD