Main Menu
User Menu

Mudrovce

okr. Košice-okolie

     
Název:
Name:
Mudrovce
Originální název:
Original Name:
Mudrovce
Další názvy:
Other Names:
(1406) Modrafalua, (1773) Mudrowcze, maďarsky Mudróc, Modrafalwa.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Košice-okolie
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°49'40.41"N 21°27'01.71"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1406
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Mudrovce-t124245#423339Verze : 0
MOD