Main Menu
User Menu

Muda, Keikuró

Keikuro Muda / 牟田敬九郎

     
Příjmení:
Surname:
Muda
Jméno:
Given Name:
Keikuró
Jméno v originále:
Original Name:
牟田敬九郎 / むだ・けいくろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.06.1855 prefektura Saga /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
02.01.1913 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Maizuru
velitel: Pevnost Šimonoseki
náčelník štábu: Divize císařské gardy
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Muda-Keikuro-t179720#527677Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Muda
Jméno:
Given Name:
Keikuró
Jméno v originále:
Original Name:
牟田敬九郎 / むだ・けいくろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.02.1875-22.12.1877 vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
03.07.1877 podporučík
20.05.1882 poručík
01.06.1886 kapitán
16.09.1891 major
11.01.1895 podplukovník
11.10.1897 plukovník
05.05.1902 generálmajor
21.12.1908 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
05.05.1902-12.03.1906 Velitel : Pevnost Maizuru
12.03.1906-01.06.1906 Velitel : Pevnost Shimonoseki
21.12.1908-30.11.1910 Velitel : Pevnost Shimonoseki

Ručně vyplněné položky:
01.06.1886-20.11.1888 3. pluk polného delostrelectva
20.11.1888-27.05.1889 Adjutant 3. pluk polného delostrelectva
27.05.1889-25.06.1891 pridelený k Generálnemu štábu
25.06.1891-21.02.1894 velitel 2. praporu 1. pluku polného delostrelectva
21.02.1894-08.10.1896 štáb 4. divízie
08.10.1896-15.10.1896 pridelený k veleniu 4. divízie
15.10.1896-11.10.1897 štáb, Sekcia dohladu východného Eastern Tokya
11.10.1897-03.03.1898 velitel 6. pluku polného delostrelectva
03.03.1898-05.05.1902 náčelník štábu Divízie cisárskej gardy
05.05.1902-14.01.1905 velitel pevnosti Maizuru
14.01.1905-12.03.1906 velitel 3. delsotrelectva?
12.03.1906-01.06.1906 velitel pevnosti Shimonoseki
01.06.1906-21.12.1908 náčelník štábu Korea Chusatsu? armády
21.12.1908-30.11.1910 velitel pevnosti Shimonoseki
30.11.1910-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

30.06.1896

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

01.04.1906

Řád Vycházejícího slunce 2. třídy
2nd Class, The Order of the Rising Sun, Gold and Silver Star
旭日重光章 / きょくじつじゅうこうしょう
-

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Muda-Keikuro-t179720#527728Verze : 0
MOD