Main Menu
User Menu

Money, Robert Cotton

Major-General Robert Cotton Money


Narozen: 21.07.1888
Zemřel: 16.04.1985


Služební postup :
1.10.1940 - Major-General


Přirazení :
6.3.1909 The Cameronians (Scottish Rifles)
?.?.1936 - ?.?.1939 Velitel Lucknow Brigade
?.?.1939 Commandant, vyšší důstojnická škola
18.6.1940 - 23.8.1940 Velitel 136th Infantry Brigade (Velká Británie)
23.8.1940 - 27.1.1941 Velitel 15th (Scottish) Infantry Division (Velká Británie)
24.2.1941 - 21.12.1941 Velitel Northumberland County Division (Velká Británie)
?.?.1942 - ?.?.1944 District Commander, India
16.11.1944 odešel do důchodu
?.?.1944 - ?.?.1952 Ministr dopravy
?.?.1952 odešel opět do důchodu
URL : https://www.valka.cz/Money-Robert-Cotton-t149#899Verze : 0
MOD
Rytíř Řádu lázně (CB 1943), Válečný kříž - Military Cross (MC).
URL : https://www.valka.cz/Money-Robert-Cotton-t149#36628Verze : 0