Main Menu
User Menu

Mihara, Šúdži

Shuji Mihara / 三原修二

     
Příjmení:
Surname:
Mihara
Jméno:
Given Name:
Šúdži
Jméno v originále:
Original Name:
三原修二 / みはら・しゅうじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Mijagi
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu: 41. divize
velitel: 1. velitelství železniční přepravy
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Mihara-Sudzi-t146705#470859Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Mihara
Jméno:
Given Name:
Šúdži
Jméno v originále:
Original Name:
三原修二 / みはら・しゅうじ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.05.1917 Vojenská akadémia
14.12.1922-27.11.1925 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1917 podporučík
09.03.1939 plukovník
01.03.1943 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
07.07.1941-01.03.1943 Náčelník štábu : 41. divize
01.03.1943-02.08.1943 Náčelník štábu : 41. divize

Ručně vyplněné položky:
09.03.1939-01.08.1940 náčelník štabu, velenia železníc Kwanungskej armády
01.08.1940-07.07.1941 velitel ? praporu 37. náhradného pešieho pluku
07.07.1941-02.08.1943 náčelník štábu 41. divízie
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Mihara-Sudzi-t146705#470888Verze : 0
MOD