Main Menu
User Menu

Michalová

okr. Brezno

     
Název:
Name:
Michalová
Originální název:
Original Name:
Michalová
Další názvy:
Other Names:
Michalowa (1786), Michalovo (1799); maďarsky Mihálytelek
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Brezno
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°45'45.10"N 19°46'46.82"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1786
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk ; www.michalova.sk
URL : https://www.valka.cz/Michalova-t126260#428326Verze : 0
MOD