Medaile za Záslužnou Službu Letcům

Airman's Meritorious Service Medal

MEDAILE ZA ZÁSLUŽNOU SLUŽBU LETCŮM


כטיסח המופת אות


AIRMAN'S MERITORIOUS SERVICE MEDALMedaile je udělována za 25 aktivní služby letcům, létající u izraelského letecval (IAF - Israel Air Force). Je udělována jedenkrát za rok velitelem letectva pilotům-veteránům, kteří ukončili aktivní službu a již nejsou součástí aktivního letajícího personálu.
Samozřejmě, tato medaile není určena k nošení na uniformě, je památeční.


Provedení
Medaile má kruhový tvar. Na její lícové straně je v horní části hebrejský nápis - "כטיסח המופת אות" (Medaile za Záslužnou Službu Letcům). Pod ním je emblém izraelského letectva (znak IAF) a zcela dole je zastaralý znak IAF.
Medaile je v barvě stříbra. Uděluje se v olivově zbarvené, dřevěné krabici s plaketou.("Hebrejský překlad názvu medaile není 100%")
Informace (jakož i níže uvedené obrázky) byly (jsou) čerpány z - https://www.yairmalachi.org/ ; https://www.wikipedia.org/ ;
URL : https://www.valka.cz/Medaile-za-Zasluznou-Sluzbu-Letcum-t65102#231996Verze : 0
MOD
Medaile za Záslužnou Službu Letcům

Medaile za Záslužnou Službu Letcům
URL : https://www.valka.cz/Medaile-za-Zasluznou-Sluzbu-Letcum-t65102#231997Verze : 0
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!