Main Menu
User Menu

Mazaki, Nobuo

Nobuo Mazaki / 間崎信夫

     
Příjmení:
Surname:
Mazaki
Jméno:
Given Name:
Nobuo
Jméno v originále:
Original Name:
間崎信夫 / まざき・のぶお
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Kóči /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 4. pěší brigáda
velitel: pevnost Keelung
náčelník štábu: 6. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Mazaki-Nobuo-t179239#526222Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Mazaki
Jméno:
Given Name:
Nobuo
Jméno v originále:
Original Name:
間崎信夫 / まざき・のぶお
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-27.05.1908 Vojenská akadémia
11.12.1918-28.11.1921 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1908 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
07.12.1932 plukovník
02.08.1937 generálmajor
DD.MM.RRRR generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
05.03.1934-15.03.1935 Velitel : 46. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
15.08.1932-05.03.1934 velitel plukovného okresu Himeji
05.03.1934-15.03.1935 velitel 46. pešieho pluku
15.03.1935-28.03.1936 náčelník štábu 6. divízie
23.03.1936-02.08.1937 velitel pevnosti Keelung
02.08.1937-01.08.1939 velitel 4. pešej brigády
03.09.1939-DD.MM.RRRR reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Mazaki-Nobuo-t179239#526223Verze : 0
MOD