Main Menu
User Menu

Mano, Goró

Goro Mano / 真野五郎

     
Příjmení:
Surname:
Mano
Jméno:
Given Name:
Goró
Jméno v originále:
Original Name:
真野五郎 / まの・ごろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Hjógo /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 41. divize
velitel: 65. brigáda
velitel: 2. samostatná smíšená brigáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
náčelník štábu: 3. náhradní divize
velitel: 77. pěší pluk
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Mano-Goro-t143434#463143Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Mano
Jméno:
Given Name:
Goró
Jméno v originále:
Original Name:
真野五郎 / まの・ごろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-28.05.1912 Vojenská akdémia
12.07.1921-29.11.1923 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
24.12.1912 podporučík
01.08.1936 plukovník
09.03.1939 generálmajor
01.12.1942 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
31.03.1938-09.03.1939 Velitel : 77. pěší pluk
15.10.1941-18.11.1942 Velitel : 2. samostatná smíšená brigáda
18.11.1942-01.12.1942 Velitel : 65. brigáda
01.12.1942-14.06.1943 Velitel : 65. brigáda
14.06.1943-30.09.1945 Velitel : 41. divize

Ručně vyplněné položky:
01.08.1936-24.08.1937 pridelený k Toyohashi vojenskej škole výcviku
24.08.1937-31.03.1938 náčelník intendancie 1. armády
31.03.1938-09.03.1939 velitel 77. pešieho pluku
09.03.1939-09.03.1940 náčelník intendancie 36. divízie
09.03.1940-DD.MM.1941 náčelník štábu 3. náhradnej divízie
15.10.1941-18.11.1942 velitel 2. samostatnej zmiešanej brigády Commander
18.11.1942-14.06.1943 velitel 65. brigády
14.06.1943-DD.MM.1945 velitel 41. divízie, New Guinea
Vyznamenání:
Awards:

DD.MM.RRRR

Řád Vycházejícího slunce 2. třídy
2nd Class, The Order of the Rising Sun, Gold and Silver Star
旭日重光章 / きょくじつじゅうこうしょう
pravdepodobný stupeň

DD.MM.RRRR

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
pravdepodobný stupeň

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
https://blog.wenxuecity.com/myblog/25083/201009/

URL : https://www.valka.cz/Mano-Goro-t143434#463144Verze : 0
MOD