Main Menu
User Menu

Malá Lodina

okr. Košice-okolie

     
Název:
Name:
Malá Lodina
Originální název:
Original Name:
Malá Lodina
Další názvy:
Other Names:
(1386) Felso Ladna, (1429) Kezepsew, Kis Ladna, (1773) Prostredna Wes, (1920) Malá Lodina, maďarsky sa Kisladna.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Košice-okolie
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°52'40.91"N 21°07'58.5"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1386
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Mala-Lodina-t123596#420937Verze : 0
MOD