Main Menu
User Menu

Macumura, Šúki

Shuki Matsumura / 松村修己

     
Příjmení:
Surname:
Macumura
Jméno:
Given Name:
Šúki
Jméno v originále:
Original Name:
松村修己 / まつむら・しゅうき
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
26.03.1883 ?, prefektura Kóči /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
06.01.1937 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost ostrova Penghu
velitel: Pevnost Shimonoseki
velitel: 24. pluk polního dělostřelectva
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Macumura-Suki-t180280#528949Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Macumura
Jméno:
Given Name:
Šúki
Jméno v originále:
Original Name:
松村修己 / まつむら・しゅうき
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-24.10.1904 Vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-25.11.1910 Vojenská delostrelecká technická škola
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
01.11.1904 podporučík
21.12.1907 poručík
30.11.1914 kapitán
10.08.1920 major
18.03.1925 podplukovník
10.08.1928 plukovník
18.03.1933 generálmajor
01.12.1936 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
07.12.1932-18.03.1933 Velitel : Pevnost Pescadores
18.03.1933-01.08.1934 Velitel : Pevnost Pescadores
07.03.1936-06.02.1937 Velitel : Pevnost Shimonoseki

Ručně vyplněné položky:
01.11.1904-DD.MM.RRRR pridelený k Pluku polného delostrelectva Imperiálnej gardy
28.11.1910-01.11.1911 Inštruktor, Vojenská škola delostrleckej strelby
01.05.1911-06.06.1914 Resident v Rakúsku
06.06.1914-30.11.1914 pridelený k Pluku polného delostrelectva Imperiálnej gardy
30.11.1914-DD.MM.RRRR Inštruktor, Škola polného delostrelectva
19.08.1920-14.11.1922 Inštruktor, Vojenská letecká škola
01.05.1925-10.08.1928 vedúci výskumu, Škola polného delostrelectva
10.08.1928-01.08.1931 velitel 24. pluku polného delostrelectva
01.08.1931-07.12.1932 vedúci výskumu, Škola polného delostrelectva
01.08.1931-07.12.1932 štáb, Vojenská ženijná divízia
07.12.1932-01.08.1934 velitel pevnosti ostrova Penghu
01.08.1934-07.03.1936 nácelník oddelenia Delostreleckej techniky?, školy delostrelectva
07.03.1936-08.02.1938 velitel pevnosti Shimonoseki
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Macumura-Suki-t180280#528962Verze : 0
MOD